Таксі у світі

Медичне таксі в Єкатеринбурзі

Незвичайне таксі з’явилося в Єкатеринбурзі. Служба допомагає дістатися до будинку тим, хто самостійно це зробити не може за станом здоров’я. В потрібний час машина під’їжджає до лікарняного ганку, і водії (вони ж санітари) виносять клієнта на ношах. “Ви ж розумієте, при переломі шийки стегна ніяк не виходить добратися своїм ходом, – розповідає дочка однієї з клієнток Світлана Кіко. – Сідати мама не може ходити теж, підніматися – тим більше”.

Клієнтів, незважаючи на зовсім недешеві розцінки, у незвичайного таксі чимало. Нічого подібного в Єкатеринбурзі поки немає. Це єдина служба, яка професійно займається перевезенням пасажирів, не здатних пересуватися самостійно.

У машині є все необхідне обладнання: зручні, м’які ноші, крісло-каталка. Найчастіше, розповідають таксисти, клієнтів потрібно доставити в лікарню і з лікарні. Втім, бувають і сезонні виключення. Зараз, наприклад, надходить чимало замовлень від дачників. І все ж основна клієнтура – це тимчасово позбавлені можливості вільно рухатися екатерінбуржци або люди з обмеженими фізичними можливостями. Їм в службі нагадують: таксі медичну допомогу не надає.

“Ми здійснюємо перевезення без медичного персоналу. Тобто ми беремо пацієнтів саме в стабільному стані, яким не потрібен медичний супровід”, – пояснює співробітник компанії медичного таксі Денис Гавришов.

У тих випадках, коли стан клієнта викликає хоч якесь побоювання, таксі може відмовити в перевезенні.

Джерело: Перший обласний

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close