Таксі у світі

Влада Москви не згодні з таксистами – бояться шахраїв

Громадська організація «Опора Росії» захищає права малого і середнього підприємництва виступила на захист московських таксистів. Там вважають, що цей таксі відноситься до громадського і тому пасажири таксі повинні користуватися такими ж правами, як і пасажири автобусів і тролейбусів. А значить, машин таксі слід дозволити рухатися по спеціальних смугах, призначених для громадського транспорту.

Зараз за існуючими законами водій таксі не може не тільки їхати выделенкам, але і навіть зупинятися там для того, щоб висадити пасажирів. Підприємці звернулися до московським властям за допомогою у вирішенні цього питання.

Але московського мера труднощі московських водіїв таксі не розжалобили, і він відповів категоричною відмовою. Виділені смуги повинні бути чистими, там немає місця легковим автомобілям, ні особистого транспорту, ні таксі. Сергій Собянін далекоглядно зауважив, що якщо дозволити автомобілям з шашечками користуватися смугами для громадського транспорту, як тут же з’явиться багато спритних бізнесменів, які вирішать купити ssangyong rexton, після чого перефарбувати його в жовтий колір. Після цього залишиться тільки купити ліцензію, а далі вони зможуть їздити по своїх справах, використовуючи виділені смуги.

Джерело: szpa.ru

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close