Таксі у світі

Яндекс таксі – перші відгуки і враження. Сервіс «сирої»?

З моменту запуску «Яндекс таксі» минуло зовсім мало часу, але в інтернеті вже можна знайти перші відгуки і враження. «Яндекс Таксі» – основна тема для обговорень в різного роду інтернет спільнотах. Зустрічаються позитивні і негативні відгуки і думки, якими охоче діляться ті, хто скористався сервісом.

Інтерес користувачів. Поява сервісу «Яндекс Таксі» не могло просто обійти того, хто обрав Яндекс стартовою сторінкою. Зручно, швидко і для користувачів – так позиціонувалося поява серед зацікавлених і просунутих користувачів Рунета. Після презентації програми та сервісу «Яндекс Таксі» багато завантажили і встановили програму. Скористатися і розкуштувати сервіс, необхідно було негайно, просто заради інтересу.

Сервіс «сирий». Точки визначає неправильно, сортування ніякої немає, тарифи не сходяться і водії подаються дивні – саме до таких висновків прийшли багато користувачів. Залишилися ображені і користувачі, у яких немає дорогих телефонів, на яких можна запустити додаток і скористатися благами інтернету».

Технічні проблеми можна сміливо списати на «Яндекс», але проблеми з водіями, часом подачі та тарифами залишаються за службами – партнерами.

«Яндекс Таксі» якість. Про якість обслуговування можна тільки мріяти. З боку «Яндекса» все зроблено правильно, команда професіоналів і технічні можливості дозволили зробити сучасний та цікавий сервіс. Однак деякі служби таксі надають неякісний сервіс та намагаються обійти обумовлені умови. Так користувачі «Яндекс Таксі» не раз стикалися з тим, що вартість поїздки відрізняється від тієї, що прописана в додатку.

«Яндекс Таксі» і таксист. Для підключення до сервісу у водія передбачається досить дороге обладнання, яке постійно миготить у пасажира перед очима. Такий аспект досить ризиковано може позначитися на черговому взятому замовленні.

Сервіс сирої і працює тільки з інтересу до нього. Основна частина потенційних клієнтів все одно скористається традиційними способами виклику таксі. Жива розмова з оператором, чіткий тариф і обговорення додаткових послуг зроблять свою справу. Навіть при наявності в телефоні програми «Яндекс Таксі» людина залишить вибір за традиційним способом виклику таксі.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close