Cartoons

Жителі ЦАО почали збір підписів за скасування платної парковки

Жителі Центрального округу Москви почали збір підписів за скасування платної парковки, яку введуть в центрі столиці з 1 листопада цього року. Як повідомляє газета «РБК daily», Сергій Собянін, виступаючи з доповіддю в Мосміськдумі напередодні, заявив, що введення платного паркування допоможе, в першу чергу, розвантажити центр і навести порядок на дорогах.Жителі ЦАО почали збір підписів за скасування платної парковкиЖителі Центрального округу Москви почали збір підписів за скасування платної парковки, яку введуть в центрі столиці з 1 листопада цього року. Як повідомляє газета «РБК daily», Сергій Собянін, виступаючи з доповіддю в Мосміськдумі напередодні, заявив, що введення платного паркування допоможе, в першу чергу, розвантажити центр і навести порядок на дорогах.
«Поки існує можливість безкарно порушувати правила, водії не відмовляться від звички їздити як попало і кидати машину там, де попало», – зазначив мер.

Нагадаємо, з 1 листопада в Москві почне працювати пілотна зона платного паркування. Так, платити водіям доведеться за паркування на Успенському, Петровському, Дмитрівському, Копьевском, Ліховому, Великому, Малому та Середньому Каретному провулках та вулицях Каретний Ряд, Петрівці, Першому, Другому та Третьому Колобовська провулках, Петровському бульварі, Крапивенському і Рахмановском провулках і Петровських лініях. Вартість паркування складе 50 рублів в годину.
Раніше повідомлялося, що з введенням платного паркування в центрі Москви водії зможуть оплатити її за допомогою SMS. Про це повідомив журналістам заступник мера Москви з питань транспорту та дорожньо-транспортної архітектури Максим Ліксутов. «Після паркування водій відправляє номер машини на короткий номер 7757, із завершенням парковки – букву« с ». Щогодини система нагадує йому про продовження парковки. Гроші знімаються з мобільного рахунку », – сказав він.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close