zakordonom

Син російської зірки порушив правила на машині батька

Автомобіль російського співака Кріса Кельмі, позбавленого прав за їзду в нетверезому вигляді, двічі за місяць «засікли» на перевищенні швидкості. При цьому К. Кельмі запевняє, що не сідав за кермо.
Син російської зірки порушив правила на машині батькаАвтомобіль російського співака Кріса Кельмі, позбавленого прав за їзду в нетверезому вигляді, двічі за місяць «засікли» на перевищенні швидкості. При цьому К. Кельмі запевняє, що не сідав за кермо.
Toyota Camry кумира 90-х двічі попадалася на перевищенні швидкості за останній місяць. «За порушення допустимої швидкості на 20-40 кілометрів на годину по ст.12.9 ч.2 адміністративного кодексу власнику автомобіля був виписаний штраф», – розповіли Life News в правоохоронних органах.
Сам співак стверджує, що порушував на цей раз не він, а його син Крістіан. «Нічого страшного, це мій син їздить. Він молодий, любить перевищувати швидкість », – відверто заявив музикант виданню.

Нагадаємо, Кріс Кельмі двічі за останній рік попадався поліцейським за водіння в нетверезому вигляді. У жовтні 2011 року за кермом автомобіля Nissan Teana 56-річний автор хітів «Замикаючи коло» і «Нічне рандеву» їхав по вулиці Дурова, коли його зупинили для перевірки документів даішники. Співак підтвердив, що був п\’яний, після чого суд позбавив його права сідати за кермо до 2013 року.
Проте вже в березні 2012 року, проігнорувавши судове рішення, К. Кельмі знову сів за кермо і попався поліцейським. На цей раз на Садовому кільці, і знову п\’яним. 21 березня в світовому ділянці Хамовницького суду співак був заарештований на 5 діб. Після арешту К. Кельмі пообіцяв, що зав\’яже з випивкою.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close