Cartoons

У Москві зникнуть старі виділені смуги і з\’являться нові

Влада Москви мають намір частково ліквідувати наявні виділені смуги і облаштувати нові. В даний час в розробці знаходиться близько 88 км смуг для громадського транспорту. Про це повідомив керівник Департаменту будівництва Москви Андрій Бочкарьов.
У Москві зникнуть старі виділені смуги і з'являться новіВлада Москви мають намір частково ліквідувати наявні виділені смуги і облаштувати нові. В даний час в розробці знаходиться близько 88 км смуг для громадського транспорту. Про це повідомив керівник Департаменту будівництва Москви Андрій Бочкарьов.
Він зазначив, що влада міста провели аналіз роботи смуг для громадського транспорту і зараз розробляють проект, ніж потрібно їх дооснастити, щоб вони працювали ефективно.

«Не виключено, що частина доріг буде виведена з експлуатації, а також з\’являться нові дороги для громадського транспорту на деяких маршрутах», – цитує А. Бочкарьова РІА Новини.

Відзначимо, що раніше в цьому місяці влада Москви визнали вдалим експеримент по встановленню розділових бордюрів на виділенку. Незабаром у столиці почнуть масово встановлювати гумові огорожі. На думку департаменту транспорту, ця міра спричинила за собою винятково позитивні моменти: виїздів на виділену смугу нового типу стало менше, громадський транспорт почав їздити швидше, а кількість штрафів за порушення відповідного пункту ПДР значно знизилося.
Нагадаємо, вперше гумові огорожі в якості експерименту встановили на двох столичних магістралях – Озерній вулиці і Пролетарському проспекті

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close