Cartoons

Москва витратить на паркування для приїжджих сотні мільярдів рублів

У столичному регіоні визначені місця для будівництва 279 транспортно-пересадочних вузлів (ТПУ), повідомив на зустрічі з журналістами заступник мера Москви з питань будівництва Марат Хуснуллін. За його словами, вже складена карта розміщення ТПУ.
Москва витратить на паркування для приїжджих сотні мільярдів рублівУ столичному регіоні визначені місця для будівництва 279 транспортно-пересадочних вузлів (ТПУ), повідомив на зустрічі з журналістами заступник мера Москви з питань будівництва Марат Хуснуллін. За його словами, вже складена карта розміщення ТПУ.
«Будівництво вестиметься як на території Москви, так і на території Московської області, тому що одне із завдань – залишати частину автомобілів на підході до Москви, щоб жителі могли доїхати, залишити свій автомобіль, пересісти в громадський транспорт і поїхати далі. Це величезне завдання. Насправді буде більше 300 ТПУ як в поверхнево, так і в капітальному вираженні. Це величезні інвестиції, вимірювані навіть не десятками, а сотнями мільярдів рублів. Ми повинні створити новий сегмент – інвестиційно-будівельний, транспортний сегмент роботи », – додав заступник мера.

Раніше повідомлялося, що 198 ТПУ буде організовано на існуючих станціях метрополітену та залізничних станціях, 50 – на проектованих станціях метро, ​​31 – на Малому кільці Московської залізниці.

Основні транспортні вимоги до формування ТПУ: максимальний час пересадки – 3 хвилини; зона пересадки повинна бути захищена від атмосферних опадів; максимальна щільність потоків в основних комунікаційних елементах ТПУ – не більше 1,5 пасажира на 1 кв. м; збереження запасу пропускної спроможності вулично-дорожньої мережі на під\’їзді до ТПУ – не менше 10%; створення умов для переміщення у складі ТПУ маломобільних груп громадян.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close