Cartoons

В. Матвієнко висловилася за кримінальну відповідальність для п\’яних водіїв

Голова Ради Федерації Валентина Матвієнко вважає за необхідне запровадити кримінальну відповідальність за водіння у п\’яному вигляді. Про це спікер СФ заявила, виступаючи на відкритті IV міжнародного конгресу «Безпека на дорогах заради безпеки життя».
В. Матвієнко висловилася за кримінальну відповідальність для п'яних водіївГолова Ради Федерації Валентина Матвієнко вважає за необхідне запровадити кримінальну відповідальність за водіння у п\’яному вигляді. Про це спікер СФ заявила, виступаючи на відкритті IV міжнародного конгресу «Безпека на дорогах заради безпеки життя».
«Я підтримую пропозиції про посилення покарання за їзду в п\’яному вигляді, включенні цього порушення в число кримінально караних злочинів, – заявила вона. – Законопроект, що посилює відповідальність за водіння у п\’яному вигляді, нами розробляється. Я впевнена, що Рада Федерації підтримає цю законодавчу ініціативу ».

«Відомо, що ефективність правових норм визначається не стільки суворістю покарання, скільки його невідворотністю. Думаю, ви погодитеся зі мною в тому, що у сфері дорожнього руху відчувається дефіцит і того й іншого », – сказала спікер СФ. За її словами, санкції необтяжливі для більшості порушників на дорогах, а їх застосування залишає бажати кращого.
«Я маю на увазі все ще значні масштаби хабарів, що дозволяє порушникам уникати відповідальності, – пояснила голова Ради Федерації».

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close