Названі претенденти на звання «Європейський автомобіль року»


Названо 34 претенденти на звання «Європейський автомобіль року-2013» (Car of the Year, COTY). У конкурсі беруть участь машини, випущені протягом останнього року, і доступні до продажу мінімум у п\’яти європейських країнах. Крім того, обов\’язковою умовою є обсяг річних продажів не менше 5000 таких автомобілів. Спеціальні версії та інші модифікації до участі в конкурсі не допускаються.Названі претенденти на звання «Європейський автомобіль року»
Названо 34 претенденти на звання «Європейський автомобіль року-2013» (Car of the Year, COTY). У конкурсі беруть участь машини, випущені протягом останнього року, і доступні до продажу мінімум у п\’яти європейських країнах. Крім того, обов\’язковою умовою є обсяг річних продажів не менше 5000 таких автомобілів. Спеціальні версії та інші модифікації до участі в конкурсі не допускаються.
У грудні буде опубліковано шорт-лист премії, що складається з 7 моделей-лідерів у своїх класах, з яких і буде обраний абсолютний переможець. Журі становлять 58 компетентних автожурналістів, що представляють 22 країни Європи. Кількість представників від країни залежить від обсягів її ринку та її значущості для автопрому. Наприклад, Франція, Німеччина, Великобританія, Італія та Іспанія представлені шістьма членами журі. Кожен член повинен розподілити 25 балів серед представлених до конкурсу моделей. При цьому він повинен зазначити балами як мінімум 5 автомобілів, і не може давати більше 10 балів одній і тій же моделі.
Організаторами COTY є провідні європейські автовидання: Auto (Італія), Autocar (Великобританія), Autopista (Іспанія), Autovisie (Нідерланди), L\’Automobile Magazine (Франція), Stern (Німеччина) і Vi Bilagare (Швеція).

У цьому році лонг-лист премії виглядає так:
Audi A3
BMW 3-ої серії
Chevrolet Malibu
Dacia Lodgy
FIAT 500L
Ford B-MAX
Honda CR-V
Hyundai i30
Hyundai Santa Fe
KIA Cee\’d
KIA Optima
Lancia Flavia
Mazda6
Mercedes-Benz A-класу
Mercedes-Benz SL
Mitsubishi Outlander
Mitsubishi ASX / Citroen Aircross / Peugeot 4008
Opel / Vauxhall Adam
Opel / Vauxhall Mokka
Peugeot 208
Porsche Boxster
Renault Clio
Skoda Rapid / SEAT Toledo
Smart ED
Subaru Impreza
Subaru XV
Subaru BRZ / Toyota GT86
Tata Vista
Toyota Auris
Toyota Prius Plug-in
Toyota Prius Plus
Volkswagen Golf
Volvo V40
Volvo V60 Plug-in

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close