Renault представив вантажівка стандарту Євро 6

Компанія Renault презентувала одразу ціле сімейство нових вантажних автомобілів, що відповідає екологічним стандартам Євро-6. Прем\’єра відбулася на автосалоні в Ганновері.
Renault представив вантажівка стандарту Євро 6Компанія Renault презентувала одразу ціле сімейство нових вантажних автомобілів, що відповідає екологічним стандартам Євро-6. Прем\’єра відбулася на автосалоні в Ганновері.
Презентація новинок від Renault Trucks пройшла під гаслом All For Fuel Eco – Все для паливної економії. На стенді була представлена ​​остання версія тягача Premium (комплектація Optifuel), а також автомобіль для будівельної галузі Premium Lander, оснащений системою гідравлічного повного приводу OptiTrack. Така вантажна техніка відмінно підійде для транспортування найрізноманітніших вантажів, включаючи сталеві труби, широкий асортимент яких представлений на сайті http://www.u-stal.ru/catalogue/tubing/cold-deformed.

Особливе місце під час презентації було відведено вантажним автомобілям, що працюють на альтернативних джерелах енергії. Так, на Ганноверського виставці був показаний малотоннажник Maxity Electric з електричним двигуном і вантажівка середньої вантажопідйомності – Premium Distribution CNG, що працює на природному газі. Також в Ганновер приїхав і Premium Distribution Hybrys Tech – гібридний вантажівка з дизель-електричною силовою установкою. Сусіднє з ним місце займав среднетоннажнік на електротязі Midlum, що проходить випробування на вулицях Парижа.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close