Прорив у вітчизняному автомобілебудуванні відклали на два роки

Перший «е-мобіль» зійде з конвеєра заводу під Санкт-Петербургом не раніше кінця 2014 року. Про це повідомив гендиректор «е-Авто» Андрій Бірюков. Він же розповів, що залишив свій пост, так як раніше взяв на себе відповідальність за недотримання заявлених термінів реалізації проекту.
Прорив у вітчизняному автомобілебудуванні відклали на два рокиПерший «е-мобіль» зійде з конвеєра заводу під Санкт-Петербургом не раніше кінця 2014 року. Про це повідомив гендиректор «е-Авто» Андрій Бірюков. Він же розповів, що залишив свій пост, так як раніше взяв на себе відповідальність за недотримання заявлених термінів реалізації проекту.
Як пояснив Андрій Бірюков, \”головна причина в нас – це те, що один наш американський контрагент, підрядник по розробці кузова, не виконав свою роботу. У зв\’язку з цим нам довелося ту роботу, яку ми вели самостійно за другим класом автомобіля, винести на перший план. Це змусило перебудуватися всі сили і завершити проектування кузова, трошки іншого, більш високого класу, вже власними силами ». Замість Бірюкова пост генерального директора «е-Авто» посів Андрій Гінзбург – раніше він працював головним конструктором компанії.

Нагадаємо, «е-мобіль» – гібридний автомобіль, проектований компанією «е-Авто». Це спільне підприємство ЗАТ «Яровіт моторс» і групи «Онексім\” Михайла Прохорова. Інвестиції в проект на червень 2012 року склали 80 мільйонів євро. Загальна сума вкладень, у тому числі в будівництво заводу під Санкт-Петербургом, повинна перевищити 250 мільйонів євро.

Перший «е-кросовер» був показаний публіці в 2011 році. За рік з невеликим дизайн автомобіля кілька разів зазнавав зміни, однак, як запевняють в «е-Авто», на сьогоднішній день всі інженерні і конструкторські роботи за проектом завершені. На конвеєр автомобіль повинен був стати вже в кінці поточного року.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close