Cartoons

ГИБДД закликала водіїв перевіряти відмітку про утилізаційний збір

Державтоінспекція МВС Росії закликала водіїв бути уважнішими при оформленні документів на нові автомобілі. Зокрема, рекомендується в обов\’язковому порядку перевіряти наявність відмітки про утилізаційних зборах в паспорті транспортного засобу.ГИБДД закликала водіїв перевіряти відмітку про утилізаційний збірДержавтоінспекція МВС Росії закликала водіїв бути уважнішими при оформленні документів на нові автомобілі. Зокрема, рекомендується в обов\’язковому порядку перевіряти наявність відмітки про утилізаційних зборах в паспорті транспортного засобу.

«При проведенні реєстраційних дій з транспортними засобами категорій В, С і D, на які ПТС видані починаючи з 1 вересня 2012 митними органами або організаціями-виробниками транспортних засобів, співробітники ГИБДД здійснюють контроль за наявністю в графі« Особливі відмітки »даних про сплату утилізаційного збору або його несплаті », – передає прес-служба відомства заяву начальника Управління наглядової діяльності ГУОБДД МВС Росії полковника поліції Олександра Борисова

Як уточнив Борисов, дані позначки повинні бути завірені підписом посадової особи, печаткою організації-виробника або особистою номерною печаткою посадової особи митного органу, що видав ПТС. Без наявності відмітки про утилізаційних зборі постановка автомобіля на облік неможлива.


Нагадаємо, з 1 вересня в Росії почав діяти утилізаційний збір. Мінімальна сума збору на новий автомобіль для фізичної особи становить 2000 рублів, для машин старше трьох років – 3 тисячі рублів. Що стосується максимальної суми збору, то її будуть виплачувати компанії-перегонники. Так, за автомобіль старше трьох років з об\’ємом двигуна більше 3,5 літрів юридичній особі доведеться заплатити 700 тисяч рублів.

Крім того, вже з 1 січня 2013 року в країнах Митного союзу може бути введений єдиний зразок паспорта технічного засобу, в якому проставлять відмітку про сплачений зборі. Тим не менш, інформації про те, чи планується видавати власникам автомобілів в Білорусії, Росії та Казахстані нові ПТС замість документів старого зразка, поки немає.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close