Lexus завтра запустить російські продажі нового ES

Завтра, 15 вересня, Lexus запустить російські продажі седана ES шостого покоління. Автомобіль вперше буде представлений у версії з гібридним приводом – ES 300h.Lexus завтра запустить російські продажі нового ESЗавтра, 15 вересня, Lexus запустить російські продажі седана ES шостого покоління. Автомобіль вперше буде представлений у версії з гібридним приводом – ES 300h.

У будь-якій комплектації Lexus ES оснащується інтелектуальною системою доступу в автомобіль Smart Key і інноваційною системою іонізації повітря Nanoe. Автомобіль отримав нову світлодіодну підсвічування панелі приладів і дверних прорізів, сонцезахисні шторки, в тому числі шторка заднього скла з електроприводом.

Залежно від комплектації, новий ES оснащується ксеноновими фарами з автоматичним регулюванням кута нахилу і автоматичною системою перемикання з дальнього світла на ближній, навігаційною системою з 8-дюймовим дисплеєм і джойстиком дистанційного керування Remote Touch, трехзонним клімат-контролем, панорамним дахом, люком з електроприводом і аудіосистемою Mark Levinson c 15 динаміками.

В якості опції доступна камера заднього виду, система оповіщення водія про зміну смуги руху та система моніторингу \”сліпих зон».

У Росії Lexus ES пропонується в наступних комплектаціях: Comfort, Executive, Premium, Luxury (ES 250); Premium 1, Premium 2, Luxury (ES 350 і ES 300h). Ціни на новинку починаються від 1597000 рублів.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close