АвтоВАЗ почав прийом замовлень на Lada Largus-таксі


АвтоВАЗ почав прийом замовлень на Lada Largus-таксі, що дебютує в рамках Московського міжнародного автосалону-2012. Автомобіль доопрацьовано партнером АвтоВАЗ – компанією «Супер-Авто», що спеціалізується на виробництві дрібносерійних Lada.АвтоВАЗ почав прийом замовлень на Lada Largus-таксі
АвтоВАЗ почав прийом замовлень на Lada Largus-таксі, що дебютує в рамках Московського міжнародного автосалону-2012. Автомобіль доопрацьовано партнером АвтоВАЗ – компанією «Супер-Авто», що спеціалізується на виробництві дрібносерійних Lada.

На автошоу демонструється «Ларгус»-таксі в максимальній комплектації – семимісцевий «люкс». Крім кондиціонера та інших систем комфорту і безпеки, автомобіль оснащений цілою гамою спецобладнання. У неї, зокрема, входить рація, яку доповнюють магнітна антена і імпульсний перетворювач напруги; на лобовому склі закріплений необхідний в умовах інтенсивного трафіку відеореєстратор (з двома відеокамерами – зовнішньої і внутрішньої, а також флеш-носієм ємністю 16 Гб). Для більшої ефективності таксі забезпечене GPS / ГЛОНАСС-навігатором. «Ларгус» отримав таксометр, пристрій для зчитування кредитних карт і дитяче крісло, яке кріпиться на штатні кронштейни Isofix.

Під час роботи автосалону замовлення на таксі надійшли від транспортних компаній Москви, Санкт-Петербурга, Казані, Нижнього Новгорода, Вологди, Воронежа, а перша партія з 20 автомобілів відправиться в міській таксомоторний парк Пермі.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close