Коли оренда автомобіля з водієм вигідніше таксі

Будь-який сучасний чоловік, який цінує свій час і намагається використовувати його ефективно, прекрасно оцінює важливість транспорту в цьому питанні. Особливо це відчувається тоді, коли з особистих або службових справах доводиться інтенсивно переміщатися по місту і області, а можливості використовувати особистий транспорт не існує.
Коли оренда автомобіля з водієм вигідніше таксіБудь-який сучасний чоловік, який цінує свій час і намагається використовувати його ефективно, прекрасно оцінює важливість транспорту в цьому питанні. Особливо це відчувається тоді, коли з особистих або службових справах доводиться інтенсивно переміщатися по місту і області, а можливості використовувати особистий транспорт не існує.

Якщо поїздка має разовий характер, то таксі звичайно ж оптимальний варіант, оскільки саме на такі поїздки заточені їх послуги і тарифи. Але от якщо за день передбачається здійснити кілька поїздок, причому з деякими інтервалами часу, то таксі швидше за все буде виглядати вже не так привабливо – три або чотири подорожі на автомобілі «з шашечками» за ціною будуть дорівнюють добової оренди авто з водієм, причому навіть з урахуванням палива.

Вигода від прокатної машини буде ще більшою, якщо мається на увазі кілька днів інтенсивних переміщень по місту. І вже абсолютна перевага оренда авто перед таксі буде мати, якщо потрібно довгострокова експлуатація транспорту. Адже це стандартний принцип прокатних компаній – чим на більший термін проводиться оренда транспортного засобу, тим нижче буде подобова вартість цієї послуги.

Як правило, найбільш активно послугами фірм автопрокату користуються жителі міста, які не мають прав на керування транспортним засобом. У звичайні дні для них цілком вистачає і громадського транспорту, але іноді наступають такі випадки, коли потрібно встигнути дуже багато:
підготовка до весільного торжества, ювілею, закордонній поїздці;
зустріч знайомих чи родичів, які приїжджають на різні вокзали міста;
кілька співбесід із роботодавцями, призначених в один день з невеликим інтервалом.
Інша важлива категорія клієнтів, що користуються орендою автомобілів – гості міста, що прибули для відпочинку або в ділових цілях. Встигнути відвідати всі необхідні місця в такому великому місті, як Петербург чи Москва цілком можливо, однак робити це потрібно за допомогою автомобіля. Звичайно, варіант з таксі вважається найпростішим і найпоширенішим, проте в даному випадку це абсолютно не підходить. Якщо врахувати кількість поїздок і час простою машини, то по ціні один день на таксі буде дорівнює кільком дням на орендованій машині.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close