Ford Focus – найбільш продавайма машина в світі

Компанія Ford оголосила про вражаючих результатах продажів: за перше півріччя 2012 року кількість проданих автомобілів Focus перевищили показники Corolla. Тепер модель вважалася самою продаваймою в світі.Ford Focus - найбільш продавайма машина в світіКомпанія Ford оголосила про вражаючих результатах продажів: за перше півріччя 2012 року кількість проданих автомобілів Focus перевищили показники Corolla. Тепер модель вважалася самою продаваймою в світі.

Як повідомляється в прес-релізі автовиробника, в період з січня по липень було реалізовано трохи більше 489,6 тисячі одиниць Ford Focus, 462,2 тисячі – Corolla. У компанії успіх пов\’язують із зростанням попиту на модель в азіатському регіоні. Цікаво, що Ford нарощує обсяги продажів в Китаї та Індії – в цих країнах також спостерігається високий попит на автомобілі американського виробника. Як наслідок, популярні запчастини Форд Фокус 2 і інших моделей.

А ось європейський покупець не такий активний, в результаті чого річні результати компанії можуть бути знижені. Ford Focus є другою за продоваемості моделлю автовиробника в Європі – на першому місці розташовується Fiesta. Минулого місяця продажу Фокус в регіоні знизилися на 31,8% до 16,7 тисячі одиниць.

У Росії Ford Focus знаходиться на 4 місці по продажах. У період з січня по червень в нашій країні було продано 45 231 така машина. Це на 18% більше, ніж у першому півріччі 2011 року. Ford Corolla займає всього 19-е місце (17421 одиниця). Вартість Ford Focus на російському ринку складає мінімум 532 тисяч рублів. Модель збирається на заводі спільного підприємства «Ford-Соллерс» в Ленінградській області. А ось Corolla в Росію привозять з-за кордону. Рекомендованою роздрібною ціною є сума від 642 000 рублів.

Нагадаємо, другий за величиною автоконцерн США – Ford Motor Co. – У першому півріччі 2012 року отримав чистого прибутку 2,4 мільярда доларів. Це на 50,1% менше, ніж за аналогічний минулорічний період, коли чистий прибуток автовиробника склала 5 мільярдів доларів.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close