У Владивостоку випустили першу Mazda


З конвеєра у Владивостоці зійшов перший автомобіль Mazda, випущений в Росії. Урочиста церемонія пройшла за участю генерального директора японського автовиробника Такасі Ямануті і президента Росії Володимира Путіна.У Владивостоку випустили першу Mazda
З конвеєра у Владивостоці зійшов перший автомобіль Mazda, випущений в Росії. Урочиста церемонія пройшла за участю генерального директора японського автовиробника Такасі Ямануті і президента Росії Володимира Путіна.

Першим слово взяв Такасі Ямануті. Він оголосив, що ввірена йому компанія готова і далі вкладати кошти в розвиток автомобільної індустрії в Росії. «Mazda стане рушійною силою розвитку промисловості у Владивостоці», – зазначив Ямануті.
У свою чергу Володимир Путін оголосив, що запуск виробництва буде корисний, насамперед, жителям регіону, так як вони звикли до автомобілів японського автовиробника. Популярні японці і в інших суб\’єктах РФ. Наприклад, москвичі набувають старі Mazda в автосалоні «Незалежність – Автомобілі з пробігом». Після офіційної частини Володимир Путін залишив автограф на першій Mazda CX-5. «Ми надавали дешеві кредитні ресурси. А щоб забезпечити економіку проекту, ми будемо субсидувати перевезення продукції в європейську частину Росії до тих пір, поки виробництво не встане твердо на ноги », – зазначив глава РФ.

У серію модель Mazda CX-5 повинна піти в жовтні 2012 року. Спочатку планується збирати 50 тисяч автомобілів щорічно, з плином часу потужність планується збільшити вдвічі. Крім Mazda CX-5 на заводі у Владивостоці буде випускатися новий седан Mazda 6. Поки сторони не озвучили вартість автомобілів, однак, за словами представників заводу-виробника, вона не буде вище, ніж у японських аналогів. Передбачається також, що жителі Далекосхідного регіону отримають знижки. В даний час Mazda CX-5 в базовій комплектації в Росії можна придбати мінімум за 960 рублів.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close