ТАГАЗ скоротив виробництво Hyundai

На Таганрозькому автозаводі в першому півріччі 2012 року було зібрано 6865 автомобілів. Це в два рази менше, ніж за аналогічний минулорічний період.

Як наголошується в прес-релізі автовиробника, в якості однієї з причин падіння виробництва керівництво називає брак обігових коштів на закупівлю автомобільних комплектів.ТАГАЗ скоротив виробництво HyundaiНа Таганрозькому автозаводі в першому півріччі 2012 року було зібрано 6865 автомобілів. Це в два рази менше, ніж за аналогічний минулорічний період.

Як наголошується в прес-релізі автовиробника, в якості однієї з причин падіння виробництва керівництво називає брак обігових коштів на закупівлю автомобільних комплектів.

За станом на серпень, наймасовішою моделлю ТагАЗа є Vortex Tingo. Її виробництво становить практично третину від загального обсягу. Цікаво, що, незважаючи на зниження загальних показників, обсяг виробництва під брендом TAGAZ збільшилася. Так, за період з січня по червень було зібрано 665 автомобілів, що на 2,8% більше, ніж у першому півріччі 2011 року. Причина – розширення модельного ряду. Ще в минулому червні ТАГАЗ почав збирати седан С10, в листопаді – позашляховик С190. Крім того, за шість місяців поточного року з конвеєра зійшло 257 TAGAZ LC-10 Hardy.

А ось виробництво автомобілів бренду Hyundai в січні-червні 2012 року знизилося в п\’ять разів. Наймасовішою моделлю стали кросовери Santa Fe Classic. За вказаний період на заводі було зібрано 783 автомобіля Hyundai Porter з двигуном D4CB. Hyundai County було випущено всього 167 екземплярів. Також на заводі виготовили 9 тягачів Hyundai HD.

Нагадаю, останні кілька років Таганрозький завод перебуває у фінансовій кризі, що змусило керівництво подати позов власне банкрутство, щоб захиститися від кредиторів. В сьогоднішній день борг підприємства становить близько 12 мільярдів рублів. Однак, незважаючи на всі труднощі, на заводі планується розширення модельної лінійки. Зокрема, на осінь запланований вихід чотирьохдверного спорткупе TagAZ Aquila.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close