Продажі Nissan на російському ринку – +20%

Компанія Nissan відзвітувала по продажах своїх автомобілів на території Росії. Так, у серпні 2012 року було реалізовано 13 122 машини. У порівнянні з торішнім серпнем ця цифра збільшилася на 20%. У рейтингу всіх автомобільних марок японський автовиробник зайняв сьомий рядок.Продажі Nissan на російському ринку - +20%Компанія Nissan відзвітувала по продажах своїх автомобілів на території Росії. Так, у серпні 2012 року було реалізовано 13 122 машини. У порівнянні з торішнім серпнем ця цифра збільшилася на 20%. У рейтингу всіх автомобільних марок японський автовиробник зайняв сьомий рядок.

Як повідомляється в прес-релізі автовиробника, всього з січня по серпень 2012 року компанія було продано 105 264 автомобіля Nissan, а також 6324 машини Infiniti.

Судячи зі звіту компанії, в Росії найпопулярнішою моделлю в лінійці Nissan в серпні поточного року став кросовер Qashqai. Минулого місяця росіяни придбали 3960 автомобілів. З початку року це найвищий показник продажів моделей Nissan на російському автомобільному ринку. У порівнянні з серпня 2011 року зростання склало +81% (у торішньому серпні було продано всього 2183 Nissan Qashqai).

Почесне друге місце в Росії займає Nissan Juke. Показник продажів серпень 2012 – 2304 транспортних засоби. Цікаво, що цей стильний та компактний кросовер стійко перебуває в групі лідерів модельної лінійки Nissan вже другий рік поспіль. Якщо порівнювати продажу з серпнем минулого року, то вони збільшилися на 59%.

У ТОП-3 найбільш популярних серед росіян моделей Nissan потрапив також X-Trail. У серпні поточного року було продано 1862 одиниці. Правда, зростання обсягів продажу можна назвати істотним: всього 7,2% до минулорічного серпня.

Окремо варто сказати про результати продажів люксового підрозділу Nissan – Infiniti. У серпні 2012 року росіяни придбали 771 автомобіль, що більш ніж в два рази перевищує показник минулого року. Найкраще продавався кросовер Infiniti FX – 394 одиниці за підсумками минулого місяця. Також популярністю користуються моделі серій M, G, QX і EX.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close