Почалися! Продажі Lada Granta з АКПП


Автомобілі Lada Granta з автоматичною коробкою перемикання передач надійшли в офіційні салони АвтоВАЗу. У толятинські автоцентри поставили моделі модифікації «норма». Рекомендована вартість – 373 200 рублів.Почалися! Продажі Lada Granta з АКПП
Автомобілі Lada Granta з автоматичною коробкою перемикання передач надійшли в офіційні салони АвтоВАЗу. У толятинські автоцентри поставили моделі модифікації «норма». Рекомендована вартість – 373 200 рублів.

Скільки в реальності буде коштувати Lada Granta з «автоматом», передбачити досить складно. За деякими даними, частина салонів вже виставила ціну в 399 900 рублів. Автовиробник дає гарантію на 36 місяців, тому в разі поломки можна сміливо звертатися до дилерів. Хоча поради по ремонту автомобіля ніколи зайвими не будуть – їх можна знайти на спеціалізованих сайтах в інтернеті.

Модифікація Granta, що надійшла в продаж в автосалони, включає 1,6-літровий 16-клапанний двигун, подушки безпеки для водія і переднього пасажира, ABS, BAS, індикацію непристебнутого ременя, підголовники задніх сидінь, електропідсилювач керма, електросклопідйомники, кондиціонер і систему ISOFIX.

Нагадаємо, серійне виробництво Lada Granta з АКПП стартувало в липні 2012 року. Автомобілі мають 4-хступенчатую коробку JATCO. До кінця поточного року планується зібрати 10 тисяч нових машин з \”автоматом\”, в майбутньому році заплановано збільшення обсягу виробництва до 70 тисяч. Разом з Granta «автомат» повинна отримати з Kalina другого покоління, представлення в серпні на Московському міжнародному автосалоні. Серійне виробництво моделі повинне початися вже в 2013 році.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close