У Росії виявили 40 тис. порушень при будівництві доріг

За результатами перевірки Генеральної прокуратури РФ, в 2012 році було виявлено більше 40 тис. порушень при будівництві та ремонті доріг. Для їх усунення принесено 696 протестів, до судів направлено 7797 позовних заяв, внесено 7234 подання, за результатами розгляду яких 1837 посадових осіб притягнуто до дисциплінарн
ої відповідальності, оголошено 290 застережень, порушено 975 справ про адміністративні правопорушення.
У Росії виявили 40 тис. порушень при будівництві дорігЗа результатами перевірки Генеральної прокуратури РФ, в 2012 році було виявлено більше 40 тис. порушень при будівництві та ремонті доріг. Для їх усунення принесено 696 протестів, до судів направлено 7797 позовних заяв, внесено 7234 подання, за результатами розгляду яких 1837 посадових осіб притягнуто до дисциплінарної відповідальності, оголошено 290 застережень, порушено 975 справ про адміністративні правопорушення.
Як повідомляє прес-служба відомства, Росавтодор, органи державної влади та місцевого самоврядування неналежним чином виконують обов\’язки по ремонту та утриманню автодоріг, організації дорожнього руху, покладені на них федеральними законами «Про автомобільні дороги та про дорожню діяльності в Російській Федерації» і «Про безпеку дорожнього руху ».

Генеральна прокуратура повідомляє, що нормативним вимогам не відповідають більше половини федеральних автодоріг і більшість доріг регіонального та місцевого значення. Серед основних дефектів у відомстві зазначили: дефекти дорожнього покриття, відсутність освітлення проїжджої частини в темний час доби, облаштованих пішохідних переходів, конструктивно виділених розділових смуг, дорожнього огородження, неправильна дорожня розмітка.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close