У столиці Естонії набувають чинності нові правила для таксі

З першого вересня в Талліні набирають чинності нові правила таксоперевезень, які визначають, серед іншого, порядок видачі та анулювання відповідних дозволів, вимоги до використовуваного в якості таксі транспортному засобу, тарифи на послуги таксі та умови оплати проїзду в ньому, права та обов\’язки як водія , так і пасажира. Про це кореспонденту ІА REGNUM 31 серпня повідомив в таллінській мерії.
У столиці Естонії набувають чинності нові правила для таксіЗ першого вересня в Талліні набирають чинності нові правила таксоперевезень, які визначають, серед іншого, порядок видачі та анулювання відповідних дозволів, вимоги до використовуваного в якості таксі транспортному засобу, тарифи на послуги таксі та умови оплати проїзду в ньому, права та обов\’язки як водія , так і пасажира. Про це кореспонденту ІА REGNUM 31 серпня повідомив в таллінській мерії.

Так, з першого вересня таксист повинен оповіщати пасажира до поїздки про можливу її вартості, на видному місці в таксі повинен бути читабельний і зрозумілий прейскурант, таксометр повинен знаходитися на передній панелі на видному пасажиру місці, і його треба на початку надання послуги включити.

Водій таксі зобов\’язаний видати пасажиру надруковану на принтері квитанцію про оплату поїздки з вказівкою найменування і реєстрового коду перевізника, реєстраційного номера транспортного засобу, дати і часу початку і закінчення поїздки, вартості послуги в розрізі всіх використаних тарифів і її загальної вартості.У столиці Естонії набувають чинності нові правила для таксі

У правилах уточнюються також вимоги до одягу і поведінки таксистів. Так, вони не повинні носити на роботі тренувальні костюми, не мають права курити в автомобілі і дозволяти це пасажирам. Таксист зобов\’язаний допомогти пасажиру і навантаженні і вивантаженні багажу, їхати до місця призначення найкоротшим шляхом або за обраним пасажиром маршрутом. Відкривати вікна і вмикати радіо в таксі можна тільки з обопільної згоди водія і пасажирів.

Немаловажне нововведення стосується того, що пасажир має право на стоянці вибрати будь-яке підходяще йому таксі. При цьому пасажир не має права пошкоджувати таксомотор або його салон, заважати водію або вимагати від нього порушення ПДР. Водій може відмовитися від обслуговування пасажирів, які перебувають у нетверезому стані або в брудному одязі, яка може забруднити автомобіль.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close