Шойгу попросив у Путіна 170 млрд рублів на дороги

Губернатор Московської області Сергій Шойгу звернувся до Володимира Путіна з проханням виділити з федерального бюджету 170 000 000 000 рублів на будівництво і ремонт доріг Підмосков\’я. «Губернатор попросив 170000000000 на три роки для розвитку і ремонту доріг Підмосков\’я», – повідомили РІА Новини в прес-службі глави регіону.
Шойгу попросив у Путіна 170 млрд рублів на дорогиГубернатор Московської області Сергій Шойгу звернувся до Володимира Путіна з проханням виділити з федерального бюджету 170 000 000 000 рублів на будівництво і ремонт доріг Підмосков\’я. «Губернатор попросив 170000000000 на три роки для розвитку і ремонту доріг Підмосков\’я», – повідомили РІА Новини в прес-службі глави регіону.
Нагадаємо, що наприкінці червня С. Шойгу заявив, що лише чверть доріг Підмосков\’я відповідає нормативним вимогам, а темп зростання числа автомобілів в регіоні в п\’ять разів перевищив динаміку зростання протяжності доріг, тому необхідно розробити стратегію дорожнього будівництва в регіоні.

Раніше С. Шойгу заявляв, що Підмосков\’ї через перехід частини його земель Москві щорічно втрачатиме близько 30 мільярдів рублів. У травні він звернувся до президента з проханням щорічно виділяти регіону 35 мільярдів рублів в якості компенсації. В. Путін доручив Мінекономрозвитку і Мінфіну разом з С. Шойгу і мером Москви Сергієм Собяніним оцінити втрати Підмосков\’я і представити пропозицію по їх компенсації.
У середу С. Шойгу і С. Собянін підписали угоду, згідно з яким трьом районам Підмосков\’я: Ленінському, Наро-Фомінськ і Подільському у зв\’язку з переходом частини їх територій до складу столиці буде виділено 9 мільярдів рублів з бюджету Москви в 2012-2014 роках.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close