Супергібрід Lexus знаходить нові форми

Поки вся увага автомобільного світу прикута до насувається Московському міжнародного автосалону, Lexus готує прем\’єру свого гібридного суперкара LF-LC до жовтневого автошоу в Австралії. Це буде вже другий концепт майбутньої новинки. Є перше зображення – ескіз заднього ліхтаря. Судячи з усього, японці серйозно замислюються про серійне виробництво моделі, але мають намір переосмислити дизайн.
Супергібрід Lexus знаходить нові формиПоки вся увага автомобільного світу прикута до насувається Московському міжнародного автосалону, Lexus готує прем\’єру свого гібридного суперкара LF-LC до жовтневого автошоу в Австралії. Це буде вже другий концепт майбутньої новинки. Є перше зображення – ескіз заднього ліхтаря. Судячи з усього, японці серйозно замислюються про серійне виробництво моделі, але мають намір переосмислити дизайн.

Перший концепт LF-LC був представлений в січні 2012 року на автошоу в Детройті. Реакція публіки на стильне стрімке купе з новою, яскраво прописаної фірмовою гратами радіатора і футуристичний інтер\’єром, судячи з усього, змусило японців задуматися про майбутнє моделі. Ніхто не сумнівався в швидку появу серійної моделі. Проте все не так просто, зараз Lexus покаже тільки другий концепт новинки, мабуть, переосмислений. І від нього у нас є тільки ескіз заднього ліхтаря. Схоже, треба готуватися до нового варіанту – він зовсім не схожий на ліхтарі перший концепт.

Потенційні конкуренти новинки – Porsche 911 і Aston Martin V8 Vantage. Однак Lexus має намір використовувати як козир для свого спортивного купе гібридні технології, так добре удающіеся головному бренду Toyota. За попередньою офіційною інформацією, гібридна силова установка спорткара буде складатися з 5,0-літрового V8 і електромотора, сукупною потужністю 500 л. с. Привід – на всі колеса, за іншою інформацією – задній. Розгін до 100 км / год з такими даними займе близько 5 секунд.
Серійний гібридний спорткар від Lexus з\’явиться не раніше 2015 року.
До речі, за іншими чутками, Lexus також зайнятий розробкою більш доступної версії свого суперкара LFA.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close