Винуватців ДТП прирівняли до маніякам


Депутати ЛДПР виступили з пропозицією радикально посилити покарання для п\’яних водіїв – аварія, в якій загинуло кілька людей, загрожуватиме її нетверезому винуватцю строком, які в нашій країні дають страшенним кримінальникам і вбивцям – 15-річним тюремним ув\’язненням. Ініціатива фракції внесена на розгляд до Державної думи, повідомляє РІА «Новини».
Винуватців ДТП прирівняли до маніякамДепутати ЛДПР виступили з пропозицією радикально посилити покарання для п\’яних водіїв – аварія, в якій загинуло кілька людей, загрожуватиме її нетверезому винуватцю строком, які в нашій країні дають страшенним кримінальникам і вбивцям – 15-річним тюремним ув\’язненням. Ініціатива фракції внесена на розгляд до Державної думи, повідомляє РІА «Новини».
Як заявив агентству один з авторів законодавчої ініціативи Ярослав Нілов, пропонується встановити строк від 3 до 9 років, якщо в ДТП загинула одна людина, і від 5 до 15, коли жертв було декілька. Крім того, депутати наполягають на виключенні примусових робіт із списку покарань, так як вони є більш м\’якою мірою в порівнянні з позбавленням волі.

Autonews звернувся за коментарем до голови Руху автомобілістів Росії Віктор Похмелкін: «Це дилетантський популізм. Люди думають, що посилення покарання вирішить проблему – нітрохи не бувало. Оскільки підпилий автомобіліст не є закоренілим бандитом і злочин скоює по легковажності, а не зі злого наміру, то існуючих 9 років позбавлення волі цілком вистачить для покарання. 9 або 15 років у в\’язниці – для звичайної людини і то і то дуже багато. І навряд чи хтось сяде за кермо п\’яним, знаючи, що йому може загрожувати 9 років, але злякається 15 ».
З ним згоден і президент Колегії правового захисту автовласників Віктор Травін: «Тобто, депутати ЛДПР так собі уявляють: людина п\’є горілочку, а потім прикидає« сім років це ще терпимо, а ось п\’ятнадцять – занадто! », Лякається і їде додому на метро . Так адже коли людина п\’яний, йому що 7, що 15 – море по коліно. Так що в якості профілактичного заходу це не спрацює. А ось сприяти зростанню добробуту слідчих – безумовно, буде. На жаль, не в нашій країні збільшувати покарання у справах, які розглядає МВС ».
Проблема пияцтва за кермом останнім часом перебуває під самим пильною увагою парламентаріїв: нагадаємо, що депутат ГД, голова Всеросійського руху автомобілістів \”Свобода вибору\” В\’ячеслава Лисаков ініціював розгляд профільними відомствами повернення норм допустимої концентрації алкоголю в крові водія, скасованих у 2010 році. При цьому депутат заявив Autonews, що зробити це необхідно в комплексі з посиленням покарань: «Тільки кримінальна відповідальність, справжнісінький тюремний термін зможе отверезити п\’яні голови», – підкреслив він.
А ГИБДД Уралу запропонувало позбавляти п\’яниць не тільки прав, але й автомобілів: «А як інакше стримати водіїв?», – Задається питанням начальник автоінспекції Свердловської області Юрій Дьомін. Сама по собі ідея не нова, але завдяки старанням поліцейських вона знайшла статус законодавчої ініціативи – якщо її затвердить місцева Дума, то радикальне пропозицією розгляне і Дума державна.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close