Собянин: «Кількість легальних таксі за рік збільшилося більш ніж у два рази»

Керівник Департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури Максим Ліскутов розповів меру про те, як проходить легалізація таксі і поділився планами на тему парковок для таксіСобянин: «Кількість легальних таксі за рік збільшилося більш ніж у два рази»Керівник Департаменту транспорту та розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури Максим Ліскутов розповів меру про те, як проходить легалізація таксі і поділився планами на тему парковок для таксі.
Так Ліскутов відзначив динаміку за кількістю виданих разерешеній на здійснення таксомоторної діяльності – на момент набрання чинності закону про таксі (1 вересня 2011 року) в Москві було видано всього лише 8 тисяч дозволів. На момент набрання чинності штрафів за нелегальну роботу (1 січня 2012), було видано вже понад 12 тисяч ліцензій. «Ми плануємо, що до 5 вересня з такою динамікою у нас буде видано 20-тисячний, можна сказати, ювілейне, дозвіл на здійснення таксомоторної діяльності», – уточнив Ліксутов.
«Виходить, що кількість легальних таксі за рік збільшилося більш ніж у два рази», – прокоментував говорять про очевидне провалі процесу легалізації цифри
Собянін.

Виправити ситуацію столична влада намагається за допомогою створення легальним таксистам більш комфортних умов роботи. Так організовано 246 стоянок офіційного таксі біля ЖД вокзалів, станцій метро і так далі – скрізь, де популярні послуги таксі. До кінця року планується довести кількість таких стоянок до 500, зараз мерія з\’ясовує де вони будуть найбільш затребувані.
Стежити за тим, щоб стоянками пользововалісь тільки легальні таксі будуть камери – з 1 вересня вони будуть встановлені на всіх стоянках. Шукати незаконно припарковані нелегалів система буде автоматично – власники усіх автомобілів, які не будуть знайдені в базі виданих дозволів отримають великі штрафи.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close