Більше 700 протоколів відносно водіїв легкових таксі склали співробітники ГИБДД Нижегородської області за сім місяці 2012 року

Більше 700 адміністративних протоколів стосовно водіїв легкових таксі склали співробітники ГИБДД Нижегородської області за сім місяців 2012 року. Про це повідомляє ОП БДД і ОАР УГІБДД ГУ МВС Росії по Нижегородській області.

Згідно з повідомленням, ГУ МВС Росії по Нижегородській області (УГІБДД) проведено комплекс оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на припинення нелегальної діяльності в сфері перевезень легковими таксі.
Більше 700 протоколів відносно водіїв легкових таксі склали співробітники ГИБДД Нижегородської області за сім місяці 2012 рокуБільше 700 адміністративних протоколів стосовно водіїв легкових таксі склали співробітники ГИБДД Нижегородської області за сім місяців 2012 року. Про це повідомляє ОП БДД і ОАР УГІБДД ГУ МВС Росії по Нижегородській області.

Згідно з повідомленням, ГУ МВС Росії по Нижегородській області (УГІБДД) проведено комплекс оперативно-профілактичних заходів, спрямованих на припинення нелегальної діяльності в сфері перевезень легковими таксі.

У період з 16 по 26 квітня 2012 року та з 8 по 10 серпня 2012 Державтоінспекцією проведено оперативно-профілактичні операції \”Таксист\”, і профілактична операція \”Нелегальний перевізник\” з 16 по 22 червня 2012 року.

У рамках проведених заходів проведено більше 4 тис. перевірок автотранспорту, в результаті яких складено більше 700 адміністративних протоколів стосовно водіїв легкових таксі, в тому числі виявлено 271 правопорушення, пов\’язане з перевезенням пасажирів без спеціального дозволу, незаконною установкою розпізнавального ліхтаря легкового таксі і нанесення кольорографічних схеми.

За сім місяці 2012 року співробітниками поліції проведено 4,692 тис. перевірок, спрямованих на припинення правопорушень, пов\’язаних з припиненням діяльності \”нелегальних перевізників\”. Припинено 1,324 тис. адміністративних правопорушення, у тому числі 426 правопорушень, пов\’язаних з незаконною підприємницькою діяльністю в даній сфері (ст. 14.1 КоАП РФ).

У сфері дорожнього руху (гл.12 КоАП РФ) виявлено 393 правопорушення, пов\’язаних з перевезенням пасажирів без спеціального дозволу, незаконною установкою розпізнавального ліхтаря легкового таксі і нанесення кольорографічних схем.

Крім того, до адміністративної відповідальності притягнуто 505 водіїв таксі за інші адміністративні правопорушення.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close