Паркуватися у аеропортів можуть заборонити

Мінтранс виступив з новою пропозицією – заборонити стоянку автомобілів в безпосередній близькості від аеропортів. Чиновники вважають, що такі заходи повинні зробити перебування пасажирів та людей, що зустрічають їх в аеропорту, максимально безпечним.Паркуватися у аеропортів можуть заборонитиМінтранс виступив з новою пропозицією – заборонити стоянку автомобілів в безпосередній близькості від аеропортів. Чиновники вважають, що такі заходи повинні зробити перебування пасажирів та людей, що зустрічають їх в аеропорту, максимально безпечним.
Також фахівці Мінтрансу вважають, що введення заборони дозволить забезпечити безперебійне функціонування аеровокзалів. Поправки планується внести в Требования авіабезпеки до аеропортів. Автори пропонують евакуювати всі автомобілі, залишені поблизу терміналів аеропорту. Працювати буде евакуатор СПБ, Москві та інших російських містах. Додамо, що в даний час «безпечною зоною» вважається відстань в 50 м. Такі рекомендації Міжнародної організації цивільної авіації. Однак у Мінтрансі вважають, що це відстань необхідно збільшити вдвічі.

Крім того, поправки передбачають установку загороджень, які будуть перешкоджати під\’їзду до аеропортів.
Між тим, у центрі Москви вже почалася установка спеціальних стовпчиків, які будуть перешкоджати в\’їзду автомобілів на тротуари. Їх мають встановити до 25 серпня. Московські власті вважають, що прибрані машини звільнять простір для піших учасників дорожнього руху. Експерти задумку влади в цілому схвалюють, однак не перестають говорити про те, що без збільшення числа паркувальних місць і обмеження в\’їзду в центральну частину столиці, на дорогах може наступити колапс.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close