Lada Granta: тепер з конвеєра в Іжевську

На Іжевському автомобільному заводі почалося серійне виробництво моделі Lada Granta. До кінця року планується випустити більше 25 тисяч одиниць бюджетного седана.
Lada Granta: тепер з конвеєра в ІжевськуНа Іжевському автомобільному заводі почалося серійне виробництво моделі Lada Granta. До кінця року планується випустити більше 25 тисяч одиниць бюджетного седана.
Щоб налагодити виробництво, на Іжевському автозаводі була зроблена масштабна модернізація – закуплено і встановлено обладнання, оснащення та інструмент. Крім того, була сформована ефективна система логістики. Інвестиції в проект склали більше 1,35 мільярда рублів. Основним інвестором виступив АвтоВАЗ, частина грошей виділив Іжевський автозавод.

Поки на ІжАвто збираються Lada Granta в комплектації «стандарт», але вже у вересні почнеться виробництво автомобілів «стандарт». Зварювальний комплекс розрахований на випуск седанів і хетчбек, однак перші хетчбеки з конвеєра зійдуть не раніше 2014 року, так як для цього необхідно освоїти виготовлення оригінальних ливарних і штампованих пластмасових деталей.

Як наголошується в повідомленні прес-служби, «реалізація та гарантійне обслуговування автомобілів Lada Granta, вироблених на Іжевському автозаводі, здійснюватиметься через сервісно-збутову мережу Lada (більше 400 дилерських компаній на всій території Росії); цінова політика – спільна з автомобілями Lada, які АвтоВАЗ виробляє в Тольятті ».

Додамо, що в найближчому майбутньому вартість Lada Granta збільшитися не повинна. Про це заявив президент АвтоВАЗу Ігор Комаров в рамках урочистого запуску складання моделі на Іжевському автозаводі. «Ми активно працюємо з дилерською мережею і сподіваємося, що найближчим часом нам вдасться подолати ті негативні явища, які були і з чергами, і з підвищенням ціни, з нав\’язуванням додаткових опцій, це активна наша робота. Якщо ми добре попрацюємо і завдання виконаємо, я не думаю, що буде серйозне підвищення ціни », – сказав Комаров.

Останній раз автомобілі Lada піднялися в ціні 2 липня поточного року. Найсуттєвіше подорожчала бюджетна Granta. В даний час рекомендована вартість седана в комплектації «стандарт» дорівнює 259 тисячам рублів. Це на 20 000 або 7,3% більше, ніж було раніше.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close