Mazda MX-5 GT: в прагненні до суперкарів

Концерн Ford випустив свій перший заряджає від розетки гібрид C-MAX Energi, який може проїхати 885 км без відвідування заправної станції. Порядку 30 км автомобіль проїжджає тільки на електротязі. Гібрид з\’явиться у продажу восени поточного року.Mazda MX-5 GT: в прагненні до суперкарів

Концерн Ford випустив свій перший заряджає від розетки гібрид C-MAX Energi, який може проїхати 885 км без відвідування заправної станції. Порядку 30 км автомобіль проїжджає тільки на електротязі. Гібрид з\’явиться у продажу восени поточного року.

Як заявляє сама компанія, електричний пробіг машини, коли двигун внутрішнього згоряння не використовується, майже вдвічі більше того ж показника у Toyota Prius з аналогічною силовою установкою. А загальний пробіг в більш ніж 880 км робить новинку «єдиним гібридом, який проїде на одному баку від Сакраменто до Сан Дієго».
За даними компанії, C-MAX Energi також на 50 к.с. могутніше «Пріуса». Сумарна потужність новинки складає 188 л.с., що забезпечуються за рахунок 2-літрового бензинового мотора і електродвигуна. Витрата палива в змішаному циклі складає 2,5 л на 100 км.

На додаток до автомобіля доступно додаток для смартфонів MyFord, яке дозволяє з мобільного телефону відстежувати зарядку машини, шукати зарядні станції або планувати подорожі.

C-MAX Energi стане частиною першою гібридною лінійки Ford в Північній Америці. Автомобіль буде в найближчому майбутньому доступний для замовлення. Нагадаємо також, що в даний час компанія вже відкрила замовлення гібридний C-MAX Hybrid, який повинен стати найдоступнішим автомобілем з альтернативною силовою установкою в США. Базова вартість цього гібрида – $ 25 995, що на $ 1300 нижче, ніж Toyota Prius.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close