ПСТУ

Професійна спілка таксистів України

  {title}


  Якщо ви являєтеся членом ПСТУ, або в Вас є цікава інформація пов'язана з діяльністю таксі та профспілки Ви можете розмістити її на нашому сайті.
  Або якщо у вас є будь-яка інша цікава інформація ( котра на вашу думку буде цікавою нам , а також нашим відвідувачам) ви можете розмістити її на нашому сайті , але перед цим просимо звязатися з адмністраією сайту для узгодження
  Ми готові до вирішення будь-яких нестандартних задач. Досвід роботи, набутий в процесі існування профспілки, зростаючий професійний потенціал зміцнив наш оптимізм.

  Сьогодні профспілка та таксі України в цілому динамічно розвивається, розширюються штати працівників та ділові зв'язки. Щоденно з'являться все більше членів профспілки та служб таксі. Ми запрошуємо Вас до знайомства й співробітництва. Упевнені, що в обличчі нашої профспілки Ви знайдете хорошого товариша й надійного партнера в сфері таксування.

  Якщо у Вас з'явилися питання або пропозиції, зв'яжіться з нами одним із нижче перерахованих способів:

  Місцезнаходження Профспілки:
  Україна, 01015 Київ, вул. Московська, 39

  Звязок з адміністрацією через цей сайт - feedback

  Електрона пошта:
  Служба технічної підтримки сайту - webmaster@proftaxi.org.ua;
  Звязок з адміністратором - admin@proftaxi.org.ua
  Online-служба ICQ:
  220014

  Вы можете скачать шаблоны для сайтов DLE с интернет проекта, а также качайте для сайтов шаблоны DLE по категориям с интернет проекта для веб-мастеров.
Оцените работу движка

image
image
image
image
Мета сайту

Метою Профспілки є здійснення представництва та захисту трудових, соціально-економічних прав та інтересів членів Профспілки.
Ключевые слова

новости, по, шаблоны

«    Декабрь 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
SLEEK, автор: . .