Цікава інформація

Якими додатковими послугами таксі можна скористатись пасажиру, крім поїздок?

Додаткові послуги таксі

На таксі можна не тільки доїхати до пункту призначення, а й відправити дітей до школи або тварин до ветеринара. Зустрічаються і дуже специфічні послуги – наприклад, таксі з психологом на задньому сидінні.

Таксі для бізнесу

У деяких служб таксі є можливість замовити таксі для бізнесу, щоб забирати і відвозити на роботу співробітників. Для кожного з них можна встановити ліміт поїздок. Роботодавець також зможе стежити за переміщеннями працівників, вартістю і кількістю поїздок.

Кур’єрська доставка

З цим сервісом можна доставити до місця призначення документи, посилки, невеликі вантажі або навіть продукти з магазину. За переміщенням можна стежити в режимі онлайн.

Тверезий водій

«Тверезий водій» допоможе перегнати вашу машину, якщо у вас немає можливості сісти за кермо. Приводом для замовлення може стати не тільки нетверезий стан, а й, наприклад, прийом ліків, погане самопочуття або бажання відпочити під час поїздки. Але користуватися такою послугою не дуже вигідно – зазвичай вона коштує дорожче, ніж звичайне таксі. Крім того, з собою потрібно мати всі документи на машину.

Жінка-водій

Існують окремі сервіси таксі, де водіями працюють тільки жінки. Деякі з них перевозять тільки жінок, інші можуть перевозити і чоловіка, але тільки якщо він буде з супутницею або супроводжувати дитину. Якщо інші таксі потрібно заздалегідь попереджати про наявність дитячого крісла, то в «жіночому» воно, як правило, завжди є. Крім того, у деяких агрегаторів таксі є можливість вибрати, щоб водієм була жінка.

Доставка дітей в школу

Ще один популярний сервіс для зайнятих батьків. Діти до семи років можуть переміщатися в таксі тільки в супроводі дорослих, а ось для дитини старше восьми років можна замовити таксі, яке відвезе його в школу або на додаткові заняття. Існує і спеціальне дитяче таксі, машини в якому завжди укомплектовані необхідною кількістю автокрісел.

Зоотаксі

Деякі таксі пропонують послуги з перевезення тварин. У разі, якщо господар не може сам поїхати, за окрему плату вихованця доставлять до ветеринара або грумера. Якщо людина перевозить собаку, то обов’язково потрібна підстилка і намордник, для кішки – перенесення. Водії в зоотаксі, як правило, проходять спеціальну підготовку і вміють поводитися з тваринами.

Таксі без шашок (розпізнавальних ознак)

Є сервіси, які пропонують послугу «Інкогніто» в разі, якщо людині дуже потрібно приховати той факт, що він їхав на таксі. Наприклад, якщо це бізнес-зустріч або бажання похвалитися особистим водієм. «Вчора ви були на шикарній машині. У вас, виявляється, є особистий водій … », – говорить одне з оголошень.

Таксі з психологом на борту

Так, такого роду терапевтичні поїздки з психологом на задньому сидінні в 2014 році придумало одне з таксі Стокгольма. Психологи протягом поїздки спілкувалися з пасажирами на хвилюючі їх теми. У свою чергу, компанія зобов’язала водіїв підписати договір про нерозголошення, щоб особисті розмови залишалися особистими.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close