Таксі у світі

МАДІ подала в суд на “Яндекс Таксі” з-за передачі замовлень нелегальним перевізникам

Московська адміністративна дорожня інспекція (МАДІ) подала судовий позов на “Яндекс.Таксі” з-за передачі агрегатором замовлень нелегальним перевізникам. Про це повідомили в прес-службі МАДІ. По кожному виявленому випадку передачі замовлень судом може бути накладений штраф до 100 тис. рублів.

“МАДІ виявила кілька випадків, коли агрегатор “Яндекс.Таксі” передавав замовлення нелегальних таксистів, які не мають дозволів на перевезення. Тому МАДІ звернулася в суд з позовною заявою, щоб агрегатору заборонили передавати замовлення таким перевізникам. По кожному виявленому випадку передачі замовлень суд також може бути накладено штраф до 100 тис. рублів”, – сказали в прес-службі.

Там уточнили, що якщо дозволи на перевезення у таксомоторної компанії або термін його дії закінчився, громадянам настійно рекомендується не користуватися таким таксі і повідомити про це в МАДІ за номером 8 (495) 540-76-56. Інформацію також можна відправити через електронну приймальню на, прикріпивши до повідомлення скріншот додатка агрегатора з інформацією про замовлення.

“Нагадаємо, надавати послуги таксі можна тільки в тому випадку, якщо у перевізника є дозвіл на перевезення пасажирів, видане в Москві або Московської області. Перевірити наявність дозволу можна на порталі в розділі “Перевірка дозволів”. Для цього достатньо ввести номер автомобіля таксі”, – відзначили в прес-службі.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close